Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

İlk bossa kadar olan kısım varmış. İlk oyun kadar eğlenceli durmuyor yalnız. Akışı kıran bir mana kullanımı getirmişler🤔
3-4 saat kadar oynadım. İlk boss dediğin büyük boss falan mı? Şu kat atladığımız bosslardan 2 tanesini geçtim. 3. katı da oynuyordum. Ama dolandırıldım dayanamadık...

Oynayışına bağlı. Ben mana eksikliğini hiç hissetmedim. Genel olarak ta kullanmam gerekmedi. Sadece son oynayışımda bela bir silah seçtim. O silah aşırı az vuruyor ama mana lazım olmuştu. Gerçi mana veren özellikler seçtiğin zaman mana hiç problem olmaz. Ben seçmediğim için bi problem çıkardı.

Bilmiyorum izledin de mi söylüyorsun oynadın mı? Mana ciddi anlamda sıkıntı değil çünkü.

3-4 saat kadar oynadım. İlk boss dediğin büyük boss falan mı? Şu kat atladığımız bosslardan 2 tanesini geçtim. 3. katı da oynuyordum. Ama dolandırıldım dayanamadık...

Oynayışına bağlı. Ben mana eksikliğini hiç hissetmedim. Genel olarak ta kullanmam gerekmedi. Sadece son oynayışımda bela bir silah seçtim. O silah aşırı az vuruyor ama mana lazım olmuştu. Gerçi mana veren özellikler seçtiğin zaman mana hiç problem olmaz. Ben seçmediğim için bi problem çıkardı.

Bilmiyorum izledin de mi söylüyorsun oynadın mı? Mana ciddi anlamda sıkıntı değil çünkü.
İzledim, zamanı yavaşlatıp sıkıyordu eleman mana kullanan skillerde eleman. Tuhaf olmuş.

Skilli şarj ederken zaman yavaşlamıyor mu 🤔 mana problemi değil bahsettiğim sıkıntı.
Tuşlu telefonlarda yılan oynarken oyunu durdurup durdurup oynayan hasta insanlar gibi hissettirdi.
Yavaşlıyor ama yavaşlamıyor. Tamamen sana kalmış. Oyunda kartlar var. Sana özellik veriyor. Mesela bir tanesi dediğin gibi skill kullanırken zamanı yavaşlatıyor. İstemezsen seçmezsin yavaşlamaz. Sonsuza kadar da yavaşlamıyor zaten. 2 saniye.

Bu arada son bossa kadar geldim. Tabii gördüğüm kadarıyla 4 boss var. Son bossun skilleri bilmediğim için anında patates olduk :/ Bilseydim kesebilirdim. Son boss olmayabilir de ama karakterin oyunun başından beri sayıkladığı isim işte. Son boss diye tahmin ediyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık