Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54

Majestic

Hareketlere bakılırsa yakartop gibi bir oyun oynuyorlar. Kesinlikle koskoca gemideki oyunlar bu kadar basit olmayacak, inanıyorum ben buna.

Evet sinemada sanırım. Naruto'nun sinema çekimi falan çıkmıştı.
Anladım. Bu bedava olsa bile izlemezdim sinemada herhalde.
Z'yi belki izlerdim. Ama yok sanmıyorum değmez.

Ama şöyle Roger'ın geçmişi ile ilgili direkt Oda'nın yazdığı mangaya uygun bir filmi izlerdim herhalde. Tabi içinde Garp'ı, WB'yi eski güçlüleri, çaylakları falan da gösterecek.

Anladım. Bu bedava olsa bile izlemezdim sinemada herhalde.
Z'yi belki izlerdim. Ama yok sanmıyorum değmez.

Ama şöyle Roger'ın geçmişi ile ilgili direkt Oda'nın yazdığı mangaya uygun bir filmi izlerdim herhalde. Tabi içinde Garp'ı, WB'yi eski güçlüleri, çaylakları falan da gösterecek.
Bu filmin hikayesi hiç ilgi çekmiyor. Altı üstü kumarhane işte ne alakası var evrenle diye soğuğum bende. İnşallah yanılırız da güzel bir film izleriz.

Ayrıca sende çok şey istiyorsun. Öyle bir film yapsalar Japonya'ya bile gidilir :D

Bu filmin hikayesi hiç ilgi çekmiyor. Altı üstü kumarhane işte ne alakası var evrenle diye soğuğum bende. İnşallah yanılırız da güzel bir film izleriz.

Ayrıca sende çok şey istiyorsun. Öyle bir film yapsalar Japonya'ya bile gidilir :D
Öyle ya. Ben bu filmi PC'den bile izlemem.

Sinemaya gideceğiz. Kaç para vereceğiz. Paramın hakkı Roger-Garp ve diğerlerini görürsem alırım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık