Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kafasına vura vura yendi la nasıl dalga geçmedi? Kaidonun vuruşları doğru dürüst etki etmiyordu zaten. G4 ün doffa kurduğu üstünlüğü, g5 te kaidoya kurdu ama maalesef bir taraftaki savaş ciddi tonda diğeri ise saçma sapan komedi malzemeleriyle çizilmiş bir dövüştü. Final sahnesi bile aynı. Luffy Kaidoyu ezip geçti. Kizaruya, kaidoya saldırdığı gibi saldırsa yerden tek parça toplayamazlarmış zaten. Azcık ciddileştiğinde ortalama amiralleri net harcayacağını belli etti o dövüşte
İstediğin kadar oyun oyna diyip dövdü Luffy'i. Luffy sonda ciddi bir moda girmek zorunda kaldı. Son atağında toon force yok. Saçma çizimler yok. Saçma gülmeler yok. Rakibi lastik yapma felan da yok. Ada kadar yumruk yaptı. Tüm hakisiyle kral haki temassız haki kafasına indirdi.

olm şu seride acayip ucube meyveler varken nikaya mı ucube diyoruz
Ayna dünyası hikaye kitabı oyuncak meyvesi gibi şeyler var. Moriah'ın meyvesi felan gibi çok çeşitli karşı rakibe etki eden şeyler var. Rakibi lastik yapmak pek matah bir şey değil. Mantıken Luffy'nin savunmasını artırıyorsa da rakibin de savunmasını artırmalı.

Geçmişte en güçlü tanrı yenilmemiş bile bir ihanet salaklık yüzünden bir olaylar dönmüş.

Günü gelince de tekrar dirilip dünyada kendisine ters ne kadar adam varsa yine yenicek.

Benim okuduğum seriler içinde bulunduğu evrende bu kadar yenilmez konumda olan kimse görmedim ben.

En fazla kötü bir karakter böyle bir güce sahip olur onu da bir şekilde yenerler di.

Geçmişte en güçlü tanrı yenilmemiş bile bir ihanet salaklık yüzünden bir olaylar dönmüş.

Günü gelince de tekrar dirilip dünyada kendisine ters ne kadar adam varsa yine yenicek.

Benim okuduğum seriler içinde bulunduğu evrende bu kadar yenilmez konumda olan kimse görmedim ben.

En fazla kötü bir karakter böyle bir güce sahip olur onu da bir şekilde yenerler di.
bu yenilmezliğin sayfası var mı ya mangada?

Ben gördüm. Herhangi bir shounen ana karakteri. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık