Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

79 pity de Babayı aldım xd.Bundan sonra DPS karakterler yerine biraz daha conslara ve silahlara yönelirim.Çünkü yadigar domainlerden adam akıllı hiç bir şey çıkmıyor 1 senedir.yüzden karakterlerimin statları (3-4 karakter hariç) kötü.En azında cons ve silahlarla bu açığı biraz törpülerim diye düşünüyorum.
Son zamanlarda hep babayı alıyorum zaten :oleyo:

Hsr'de %75'lik silah bannerında bile aynısı oldu üstelik hepsi 70-80 aralığına kadar da atmıyorlar xD

Arlecchino için mızrak yok ya bende.Beyaz püskülü eritmişim bilmeden.
Şu anlık temel saldırısı yüksek diye Shenhe’nin mızrağını taktım ama başka seçenek olarak ne önerirsiniz ?

Bu elimdekiler bunlar

Arlecchino için mızrak yok ya bende.Beyaz püskülü eritmişim bilmeden.
Şu anlık temel saldırısı yüksek diye Shenhe’nin mızrağını taktım ama başka seçenek olarak ne önerirsiniz ?

Bu elimdekiler bunlar
Onun için 3 yıldızlı bir silah yok muydu ? Youtube videolarında görmüştüm.

Oraları neredeyse fullemişim ama gene açmadığım sandık varsa denerim şansımı
R5 yapamayacaksan uğraşmana gerek yok taban saldırısı çok düşük shenhenin mızrağı da iyi gider özellikle mono pyro takımlarında iyi olur. Onun dışında ejder lanetiydi galiba o mızrak da buharlaşma takımlarında veya filizlenme takımlarında iyi olur. Karakter çok silah seçmiyor ver gitsin.

Birer pity arayla yay çıktı diye mızrağa zorlamıştım, cidden zorladı yani 67 pity de geldi. Fontaine de son gelen bölgeyi bile fullemek zorunda kaldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık