Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] En Doğru Yöntem

En Doğru\Güvenilir Güç Seviyesi Hesaplama Yöntemi

• ARDIŞIK POZİSYON YÖNTEMİ

• ASGARİ UNSUR YÖNTEMİ

• TER BEZİ ANALİZ YÖNTEMİ

• YARABANDI SAYMA YÖNTEMİ

• HEPSİ

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Arkalama olayının aslında altı dolu ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.Denk getirse indirecek ama o net vuruşu vurma fırsatı bulamayacağını bilen karakterler arkadan saldırmayı tercih ediyor.Ter bezi konusunda ise bir fikrim yok o konuda doktora yapmış Terolog Prof Dr. @Alpamis konuya davet ediyorum @RedTeroR falan teroloji dersini geçememişken adam bu konuda tez yazdı. :)

Son düzenleme:
Beyler genel geçer bir sistem çıkarmak zor. O yüzden hiçbiri doğru değil. Ter muhabbeti kesinlikle basite alınmaması gerek. Her ter aynı olmadığı gibi her ter de güç konularını anlamak açısından anlamlı olmayabilir.

Ter sahnelerinin her biri özel olarak ele alınmalı. Sistematik çıkarmak için zor konular. Örnekleri bozacak başka örnekler var.

Beyler genel geçer bir sistem çıkarmak zor. O yüzden hiçbiri doğru değil. Ter muhabbeti kesinlikle basite alınmaması gerek. Her ter aynı olmadığı gibi her ter de güç konularını anlamak açısından anlamlı olmayabilir.

Ter sahnelerinin her biri özel olarak ele alınmalı. Sistematik çıkarmak için zor konular. Örnekleri bozacak başka örnekler var.
Yazıyı aynen şu tepkiyi vererek okudum.

Bir de söylemler üzerinden güç analizi çıkarman gerekirdin ki en doğru olanı budur.

Mesela Luffy, Red Roc ile Kaido'ya ilk saldırdığı zaman arkasında beliren siluetler sonrası "kendini onlarla aynı seviye mi görüyorsun" gibi bir söz söylemişti. Ayrıca dövüş içinde yıllar sonra ilk defa bir dövüşten bu kadar keyif aldığından da bahsetmişti. En son olarak King'e, "Joyboy'un kim olduğunu biliyorum, beni yenecek kişi"
de demişti.

Aynı şekilde Lucci, Luffy'den aldığı darbe sonrası "bu ne ezici bir güç" de demiştir. Aynı Lucci, Zoro ile saatlerce kapışmıştı.

Aynen Reis. Vegapunk da saatlerdir yayın yapmayı bekliyor kaç ay oldu xD hahahaha
Lucci ile Zoro kapışırken Vegapunk'un yayını daha başlamamıştı. Dövüşün bitimine doğru yayın başladı. Zoro'nun yüzündeki çiziklerden bitkinliği, totosundan nefes alışı da öyle üç dakikalık beş dakikalık bir mücadele olmadığının kanıtıdır. Zoro gibi günlük antrenman yapan birini üç beş dakikada totosundan nefes alacak hâle getirdiğini düşünüyorsan Lucci büyük adamdır. En az 45 dakika sürmüştür o mücadele. Bizim tayfadakilerin hâlen savaşıyorlar mı gibi söylemlerinden de bu dövüşün epeyi uzadığını anlaman mümkün ama sen zaten bunu biliyorsun, sadece işine gelmiyor.:hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık