Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:D

Yahu yukarıda ne konuşuluyor, burada ne yazılıyor. Sormadan önce biraz etrafınıza bakının cidden, okuyun yazılanları.

Bak yukarıda bir duyuru bandı var, her sayfada görünüyor. Bu hafta bölüm yok deniyor orada.
Ya o geçen haftalara aitse :T Bi tarih belirtilmemiş sonuçta.

kör topal

Bahsettiğimiz kişi Teach. Bir yonkou. Dragon gücünün yeteceğini bilse dahi riske atacak kadar aptal olamaz. Bu adamların yıllar boyunca hedeflemiş oldukları bir şey var. Ortada yıllardır birikmiş bir emek var belli ki. Niye kayıp vermek istesin ki bu adam, başlıca hedefi hedefi dünya hükümeti iken?
Aynısını Teach için de düşünüyorum ben. Gücünün yeteceğini bilse de neden adamlarını kaybetme ihtimali varken Şenks yad Sakazuki ile savaşsın? Bu adam aptal olmadığı için korkak deniliyor. Bu adam yıllar boyu bu hedefe ulaşmak için WB'nin tayfasına girdi ortada yıllar boyu süren bir emek var belli ki. Niye kayıp vermek istesin ki bu adam? Başlıca hedefi KK olmak iken? Teach'e korkak derken 2 kere düşünürsünüz umarım çünkü Teach korkaksa Dragon'da korkaktır.

Aynısını Teach için de düşünüyorum ben. Gücünün yeteceğini bilse de neden adamlarını kaybetme ihtimali varken Şenks yad Sakazuki ile savaşsın? Bu adam aptal olmadığı için korkak deniliyor. Bu adam yıllar boyu bu hedefe ulaşmak için WB'nin tayfasına girdi ortada yıllar boyu süren bir emek var belli ki. Niye kayıp vermek istesin ki bu adam? Başlıca hedefi KK olmak iken? Teach'e korkak derken 2 kere düşünürsünüz umarım çünkü Teach korkaksa Dragon'da korkaktır.
Gol D. Roger gibi korkusuz ve plansız bir şekilde ilermeyen herkez korkaktır.

Gol D. Roger gibi korkusuz ve plansız bir şekilde ilermeyen herkez korkaktır.
Yalnız bu dediğin kesin bilgi değil. Adamın 1000 tane azman müttefiki çıktı. O müttefikleri bana ve KK olayım:oleyo2: Bu gidişle Roger'da Luffy gibi korunup kollanan çocuk çıkabilir. O zaman Roger kafasına estiği gibi ilerleyen, plansız, korkusuz diyemeyiz. Şimdiye kadar bıraktığı o gaddar hava bozulmaz umarım ama Luffy-Roger benzerliği uğruna bunu bozabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık