Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke sevdiğim karakterin çok güçlü bir soyu olsaydı da bunu gömmek yerine övseydim.
Sorun burda güçlü soy muhabbetti değil. Garp normalde güçsüz görülen biri. Smoker'i diyen vardı Roger'in. WB Roger ile kiyaslanincs onların seviyesinde değil deniliyor. Ama Luffy eleştirilirken de onun torunu diye övülüyor. Ace Roger'in oğlu denilince kafa kuma gömülüyor.

Keşke sevdiğim karakterin çok güçlü bir soyu olsaydı da bunu gömmek yerine övseydim.
Zoro'nun Ryuma ile kan bağı var ama soyundan gelmiyor. Soylu sayılabilecek biri hele hiç değil.

Hem soylu sayılabilecek akrabası zaten hak iddia edebileceği yerden kaçmış üstelik hak iddia edebilmesi için soyun erkek tarafının tamamının ölmesi falan lazım. Şu soy bağıyla ingiliz kraliyet ailesine bağlı olsan 500 kişinin ölmesi gerekir tahta geçmen için ki bu adamın soyu kral soyu da değil. En fazla yerel derebeyi dersin.

Zoro'nun en güçlü akrabası denebilecek dedesinin eşinin abisi ise Lütfünün direkt 1 göbekten kan bağı olan ailesine rakip olamaz.

Zoro'nun anne tarafına gelirsek haklarında Terra diye bir kadın ve saçlarının yeşil olması hariç bildiğimiz bir şey yok.

Zoro'nun babası doğu mavide doğuyor ve orada girdiği bir çatışmada ölüyor. Dünyanın en güçsüz denizi.

Monkey ailesinin fanlarıyla soy rekabeti yapıyoruz ama tüm bu verilere rağmen. Zoro, Monet'i kesmemiştir yerden taş kaldırıp fırlattı diyen arkadaşlardan bir farkınız olsun be arkadaş :oleyo2:

Son düzenleme:
WB savaştığı zaman Shabondy de mi başka yerdeki adalarda mı ne tsunamiler felan oluyordu galiba. Öyle bilgiler var. WB'den önce kullananların sebep olmadığını da bilmiyoruz. Kıtaların ayrılma sebebi felan bile olabilir. Dünyayı yıkabilecek güçte deniyor meyve için. Ya WB tam potansiyeline erişemedi ya da dikkatli davrandı.
GLY kanalında bunun için güzel bir açıklama vardı. Bulursam atarım.
Beyazbıyık onca zaman boyunca gücünü kullandığı halde çevre adalarda tsunami uyarısı yapılmamış fakat Teach meyveyi ilk kez kullandığında çevre adalarda tsunami sinyali veriliyor.
Bunun üzerinden şöyle bir bakış açısı çıkartılmış: Beyazbıyık tüm savaş boyunca çevre adalara zarar vermemek için kendini tutmus.

Sen başlattın olum bunu niye bana çeviriyorsun. Durduk yere ''Monkey ailesini yeriyorsunuz eğer güçlüyse yermeyin'' gibi akıldan mantıktan yoksun cümleler kurdun. Kardeşim güç farklı karakter farklı dediğimizde de topu getirip Zoro'ya koydun.

Sonra soyu belli dedin sana mangadaki soy isimlerini yazdım.

Olay tamamen bu hatta 20 tane yorumum vardır bak bu söylediğin alakasız girmeyelim bu topa diye sonra saçmalıyorsunuza girdin.

Lucky ne yazdığını mı bilmiyorsun ?

Dayısı değil. Dayı tarafından tanıdığın kimse yok.
Birincisi ben sana yazmadım sen kendin yazdın ben @artyomdh ile konuşuyordum.İkincisi adamın soyu Ryumaya kadar gidiyor.Shimotsuki Ushimaru Ryuma soyundan geliyormuş ablası Shimotsuki Furiko Roronoa Pinzoro ile evlenmiş yani Zoro'nun dedesi ile yani babannesi Ryumanın soyundan geliyormuş basitçesi bu.

Birincisi ben sana yazmadım sen kendin yazdın ben @artyomdh ile konuşuyordum.İkincisi adamın soyu Ryumaya kadar gidiyor.Shimotsuki Ushimaru Ryuma soyundan geliyormuş ablası Shimotsuki Furiko Roronoa Pinzoro ile evlenmiş yani Zoro'nun dedesi ile yani babannesi Ryumanın soyundan geliyormuş basitçesi bu.
Bu soyundan geldiğini göstermiyor, kan bağını gösteriyor, kadın tarafından soy ilerlemiyo çünkü. Kan bağı var diyorum zaten. Yani olayı kadın tarafına götüreceksen bak orada kadın tarafı var Tera yazıyor resmi bile yok.

Bu soyundan geldiğini göstermiyor, kan bağını gösteriyor, kadın tarafından soy ilerlemiyo çünkü. Kan bağı var diyorum zaten. Yani olayı kadın tarafına götüreceksen bak orada kadın tarafı var Tera yazıyor resmi bile yok.
Kimi inançlara göre soy kadından ilerliyor.Annesi için bir suçlunun kızı deniyormuş ama açıklanmamış belki Roger gibi bir suçlu veya Joy Boy gibi suçlu birinin kızı çıkar ileride kim bilebilir kime göre suçlu :p

Sorun burda güçlü soy muhabbetti değil. Garp normalde güçsüz görülen biri. Smoker'i diyen vardı Roger'in. WB Roger ile kiyaslanincs onların seviyesinde değil deniliyor. Ama Luffy eleştirilirken de onun torunu diye övülüyor. Ace Roger'in oğlu denilince kafa kuma gömülüyor.
Gen önemli işte. Ace'de gücünü Roger'dan almış. Wewil'in genlerine WB aktarmışlar belli ki. O da gücünü ondan almış. Luffy'de dededen babadan almış.

Seraphimlerden de örnek gösteririz bunu. Lunarian genleri üstüne bizim shichilerin genlerini kopyalamışlar.Ortaya bunlar çıkmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık