Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam potansiyeline erişememiş ise meyvenin önemi kalmıyor zaten, hakisiyle denk gitmiş. Kendisini tutmuşsa da hakisiyle denk gitmiş Roger karşısında. Meyvesiz bile her türlü denkler yani.

Senin sözlerin bunlar, benim değil. Kendi kendine cevap vermiş oldun. 🤭
Tam potansiyeline ulaşamamışsa bu WB ile alakalı. Ulaştığı potansiyel ile de adalarda tsunami yapıyor. Potansiyel muhabbetini ben açmadım zaten. Birini yenmek için dünyayı yıkman gerekiyorsa bunu da Gura Gura ile yapıyorsan o birine helal olsun denilir. Meyvesiz denkler felan filan kendini kandırmayın.:D Benim söylediğimi ben size açıklıyorum. Kendi kendine şunu söylüyon diye gelin güvey oluyon.:D

Alpamış meyve gücünü karakterin gücünden ayırarak Lütfünün nika olmadığı ütopyaya olan arzusunu Wb üzerinden dile getiriyor.

Her yorumu aslında nikaya hakaret şuan iyice irdelersek bir dram yaşandığını görebiliriz 🤭

Gücünü överim karakterine söverim niye saçma olsun.
Allah aşkına neyini övdün şimdiye kadar?Karakterle aile mensupluğunun ne alakası var?

Allah aşkına neyini övdün şimdiye kadar?Karakterle aile mensupluğunun ne alakası var?
Lucky kafayı mı yedin ? Ne anlatıyorsun ?

Gücünü överim, karakterine söverim diyorum. Daha 1-2 yıl öncesine kadar en güçlü karakter Dragondur yazıyordum. Karakterlerini sevmek zorunda mıyım aile güçlü diye.

Yeter saçmalarken saçmalıyorsunuz yazma bari.

Lucky kafayı mı yedin ? Ne anlatıyorsun ?

Gücünü överim, karakterine söverim diyorum. Daha 1-2 yıl öncesine kadar en güçlü karakter Dragondur yazıyordum. Karakterlerini sevmek zorunda mıyım aile güçlü diye.

Yeter saçmalarken saçmalıyorsunuz yazma bari.
İşine gelince Monkey ailesi mensubu deyip adamlara artı yazdırırken işine gelmeyince sövgü malzemesi olarak kullanıyorsun karakter olarak Monkey ailesi karakterleri aynı karaktere mi sahip?Biri zaten bakmamış.Biri çocuğu ormana atmış sonra dağ haydutlarına bırakmış ne vermiş Monkey ailesi karakter olarak?Soy olarak ne güç vermiş Monkey soyu?Öyle olsa Garp'ın dedesi soyu yokmuymuş?Hep masal hep hikaye salla babam salla.Ama Ryuma soyu denince ya o annesine çekmiş diyorsun :p

Tam potansiyeline ulaşamamışsa bu WB ile alakalı. Ulaştığı potansiyel ile de adalarda tsunami yapıyor. Potansiyel muhabbetini ben açmadım zaten. Birini yenmek için dünyayı yıkman gerekiyorsa bunu da Gura Gura ile yapıyorsan o birine helal olsun denilir. Meyvesiz denkler felan filan kendini kandırmayın.:D Benim söylediğimi ben size açıklıyorum. Kendi kendine şunu söylüyon diye gelin güvey oluyon.:D
Vay be deprem meyvesi tsunami yapıyor demek. :D Normal değil mi deprem meyvesi için bu? :D Depremin etkisini sorguluyor gibisin. Meyvesiz denkler zaten, mangada gördük bunu. :bilmem: O zamanlar gerçi sen Wb'den en iyi 12 silahtan birisi de var diyordun. Roger'da düz kılıç vardı, tersi çıkınca o mevzuyu açmıyorsun ama. :D

Bu arada deniz seviyesinin yükselme nedeni Luluisa mı ne boksa, o adanın yok olmasıyla ilgisi var. Zaten mangada geçmişti. :D

İçten içe Roger karşısında meyvesini kapadığını, kendisini sınırladığını kabul etti yalnız. O bir dışavurumdu. Roger kadar hakisi var, bir de o meyveyi tam potansiyelinde kullansa neler olurmuş kim bilir.
Alpamis Roger kılıççı çıktığı için savunmayı bıraktı sanıyordum. Asıl sebep WB'nin gücünü kısmasına rağmen Roger ile denk gitmesiymiş meğer.

İşine gelince Monkey ailesi mensubu deyip adamlara artı yazdırırken işine gelmeyince sövgü malzemesi olarak kullanıyorsun karakter olarak Monkey ailesi karakterleri aynı karaktere mi sahip?Biri zaten bakmamış.Biri çocuğu ormana atmış sonra dağ haydutlarına bırakmış ne vermiş Monkey ailesi karakter olarak?Soy olarak ne güç vermiş Monkey soyu?Öyle olsa Garp'ın dedesi soyu yokmuymuş?Hep masal hep hikaye salla babam salla.
Ne anlatıyorsun reis ? Aile güçlü diye övüyoruz başka bir şey yok. Aile güçsüz mü diyeceksın gözün fanlıktan döndü diye ?

Aile güçlü biz de bu kadar güçlü ailenin mensubu diyoruz zoruna giden ne ? Ailenin gücü ile karakteri arasındaki farkı mı anlatalım şimdi sana. Garp'ın dedesinin, babasının güçsüz olduğunu nereden çıkardın ? Anlatılan bir yer varsa yaz biz de bilelim.

Saçmalamaya yeni bir boyut kazandırdın şu çıkışınla ve hala devam ediyorsun aradaki farkı gerçekten anlayamıyor musun :oleyo2:

Ne anlatıyorsun reis ? Aile güçlü diye övüyoruz başka bir şey yok. Aile güçsüz mü diyeceksın gözün fanlıktan döndü diye ?

Aile güçlü biz de bu kadar güçlü ailenin mensubu diyoruz zoruna giden ne ? Ailenin gücü ile karakteri arasındaki farkı mı anlatalım şimdi sana. Garp'ın dedesinin, babasının güçsüz olduğunu nereden çıkardın ? Anlatılan bir yer varsa yaz biz de bilelim.

Saçmalamaya yeni bir boyut kazandırdın şu çıkışınla ve hala devam ediyorsun aradaki farkı gerçekten anlayamıyor musun :oleyo2:
Aile soyu güçlü diyorsun ya madem öyle demekki daha eski Monkey üyelerinin güçlü çıkması gerekli senin tezine göre konuşuyoruz burada.Zoro Ryuma soyu alakalı yazdıkların nedense pek bi ters geliyor bu söylediklerine çelişkiler yumağısın :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık