Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114: İkarus'un Kanatları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 74 47.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 33.5%
  • Kötü

Kullanılan: 29 18.7%

• Kullanılan toplam oy
    155
Goroseilerinde çop cikmasi sonrasi seri acayip bir sicista. Seriye iyi bir okuyuci olarak benimsemis insanlari serzenislerini zaten goruyorsunuz.

OP'nin gidişatı garip bir şekilde ilerliyor. Örümcek herif yanlış bilmiyorsam üç beş bölüm önce Luffy ve arkadaşlarını yere zımbalamıştı, hatta bacakları ile dokunduğu şeyler zehirden kaynaklı ölüyordu. Saturn ayağını Chopper'a sokmuş, hocam bildiğin delmiş ama bizimkine sanki hiçbir şey olmadı. Üç beş bölüm içinde mi nerflendi bu herif. Görürsünüz, birkaç bölüm sonra Luffy domuzu döver. Haa bunu yapmayı unutmuşum falan der hatta. Oda, bu kadar uzun yapacağım diye yazarlık yeteneğini düşürdü yada bizi o kadar geliştirdi ki herifi beğenmiyoruz.

OP'nin gidişatı garip bir şekilde ilerliyor. Örümcek herif yanlış bilmiyorsam üç beş bölüm önce Luffy ve arkadaşlarını yere zımbalamıştı, hatta bacakları ile dokunduğu şeyler zehirden kaynaklı ölüyordu. Saturn ayağını Chopper'a sokmuş, hocam bildiğin delmiş ama bizimkine sanki hiçbir şey olmadı. Üç beş bölüm içinde mi nerflendi bu herif. Görürsünüz, birkaç bölüm sonra Luffy domuzu döver. Haa bunu yapmayı unutmuşum falan der hatta. Oda, bu kadar uzun yapacağım diye yazarlık yeteneğini düşürdü yada bizi o kadar geliştirdi ki herifi beğenmiyoruz.
Bu seride karakter güçleri o anki duruma göre değişir. Mesela Sakazuki yürürken etrafındaki kılıçlar falan erir, ama kimse yanmaz.

Id bir metre sular yükselince tehlikeye girmiş. Birincisi nasıl? zaten herkesten korunsun diye çok büyük kısmı suyun altında kalıyordu, suların yükselmesi ne fark eder. İkincisi neden? Zaten önünde dipsiz bir delik var suyu içeri çeken. Bu nasıl mümkün olmuş.
kapakta yamato chan var. kinemon ya yasuinin kılıcını yada shusuiyi tapınağa bırakmasını istiyor. olay kılıç üzerinden gerçekleşecek heralde. shusui ise tahminim yol üzerinde ryuma ile ilgili ufak şeyler öğrenebiliriz. hatta belki moria çaldığı için kaido vs ile ilgili bile kulaklarımıza bişeyler çalınabilir. inşallah.
denizci karagahını gösterirken arka plan koyu. hala gece heralde. şafağı getiren arkadaşı göreve çağırıyoruz. kadimlerin işini biterebilirse dünyanın hala takip etmesi gereken bir rutini var.
bir sonraki kayda değer sayfa tepkilerden sonra kadimlerin görüldüğü sayfa. ben bu sayfada konuşanın hangisi olduğunu anlayamadım. herşeyi ortadan kaldırın kısmı bana birbirleriyle konuşmadıkları imajı verdi. zaten hepsinde aşırı bir tedirginlik görülüyor aynı sayfada.
vega ana alev kullanılmadan önce nedense deprem beklentisine girmiş. ama bizim gördüğümüz deprem ve tsunamiler ana alev etkisi yüzündendi diye hatırlıyorum. yada deprem doğal bir olaydı ve denk geldi. sonraki sayfalarda satürnün kafaya inen şeyin ne olduğunu da bakarak anlayamadım. sonraki sayfalarda etkilemeye devam ediyor. ayrıca sanji gibi bir azmanı paralize eden, iğnesiyle dokunduğunu zehirleyen adam çöp üyeleri donduramıyor hatta çoppırın üstüne basıyor ki aynı şekilde onu da zehirlemediğini düşünüyorum. belki arı sokması gibi bir tedavi daha sonra çoppır kendine uygulayabilir ama gene ölümcül değil. saçmalık.
ana alev sayfası çok iyi çizilmiş. alev ve kasasını pp yapasım geldi gini hatrına kendimi zor tuttum. neden estetikli amiral fotosuna bu kadar düşüldüğünü de anlamadım.
ilk varan satürn gene şaşırtmıyor sopayla dövüyor terbiyesiz makineleri. örümcek olup yıksana! sanki bana ejderha da ortalığa zarar verecek...gerçi bunlar salak, hem ana aleve ona buna bişey olmasın düyorlar hem buster call getiriyorlar. parantez açmak istiyorum. ana alev bu adada ama gücünü verdiği silah yükseklerde bir yerlerde uçuyor diye düşünüyoruz. öyleyse borularla ve tankla çevrili, suyun içindeki bir küçük ateş nasıl bu enerjiyi belirsiz bir yerde, bulutların üstünde uçan bir şeye taşıyor? (bu ateşin sıradan bir ateş olmadığı kısmını es geçiyorum.)silah uçmuyorsa o zaman bu adadan ateşleniyordur (ki zaten reaktör vs de hep burada) o zaman adayı yok etmemeliler. ayrıca düşünüyorum da acaba bu alev veganın bahsettiği meyvelerin doğuşu ve iradenin aktarılması gibi şeylerin somut hali olabilir mi? aklımda bişey var ama kelimelere dökemiyorum. joyboyun iradesi, hayalleri gibi bişey mi acaba. kafeslemişlerde zaten.
antik dev bildiğimiz gibi. tek panel, yürüyor. domuz kadim etrafı ateşe vermiş güzel. luffy g5 ile bu sefer hasar alacak diye inanmasına rağmen başaramıyor. aslında bu "bonney hayal etse şöyle olmaz mı?" ya cevap oluyor. koskoca nika bile inanarak bazı şeyleri başaramayabiliyor.
kadimlerin arasında uyanmaya müsait olanlar hala var. hatta biraz şaşkın gibi. tarihi artık nasıl anlattılarsa sanki mantık dışı bir şeye inanmış gibi bir yüz ifadesi çizilmiş. zaten küçük kız da "biliyor musun 20 kral birleşip dünyayı yaratmış diye kitaplardan okuyor. ondan öncesine dair hiç birşey yok heralde. gerçek anlamda tanrı olduklarına inandırılmışlar. arkadaş saulla beraber gösterilen silüeti merak etmiş ama çevredeki ağaçları ve yaslandığı üç büyük kütüğü dikkate alınca malumun ilamı saul yaşıyor ve elbafta bekliyora çıkıyor. başkası yok. ayrıca kendisi sapasağlam gibi duruyor. kısa kollu kısa bacaklı giymiş. yanık izi sadece yüzünde olmadıysa ( çok saçma) kendisini listeden eleyebiliriz.
Meyve gücü olan, sağlam hakisi olan adamlara bak. Tahta sopayla, sıradan vuruşlarla yok etmeye çalışıyor. Lan tek vuruşta yok etmeniz gerekiyor bunu. türkçesini okuduğum için yok edin

meyveyle aşırı yıkıcı oluyor. önceki bölüm york uyardı bunlar bunlar hep yakın, biri patlarsa zincirleme hepsini kaybedersin diye. gene de bastonla vurmak son çare olmalıydı.

Bu bölümde çok iyiydi. Joy Boy gecmişte yaşamış onu öğrendik. Bilmiyor muyduk? Biliyorduk ama tekrar öğrendik. Yazar dahi olunca bizim gibi embesillere zorla soka soka tekrar öğretti. Demek anlamıyoruz ki iyi pekiştidi yazar.. Ayrıca bunu 10 sayfa yazıyla süsleyerek öğretti. Daha iyisi Joy boy hakkında bilgilerde verdi. Joy Boy Nika onu da öğrendik. Çok dolu bölüm çok!!! Yani bu bölümü tek başına kara deliğe at. Kara delik dolar. Hatta ölür. Kahrından ölür. Ben ki karadeligim bu doluluk.bana bile fazla der. Fazlasını da diğer karadeliklere verir. Çok iyi bölüm çok. Bir 100 bölümde Joy Boy un saç rengi kas rengi.boyu anlatsa biz embesiller onuda öğreniriz sanıyorum?!?

Bu bölümde çok iyiydi. Joy Boy gecmişte yaşamış onu öğrendik. Bilmiyor muyduk? Biliyorduk ama tekrar öğrendik. Yazar dahi olunca bizim gibi embesillere zorla soka soka tekrar öğretti. Demek anlamıyoruz ki iyi pekiştidi yazar.. Ayrıca bunu 10 sayfa yazıyla süsleyerek öğrendik. Daha iyisi Köy boy hakkında bilgilerde verdi. Joy Boy Nika onu da öğrendik. Çok dolu bölüm çok!!! Yani bu bölümü tek başına kara deliğe at. Kara delik dolar. Hatta ölür. Kahrından ölür. Ben ki karadeligim bu doluluk.bana bile fazla der. Fazlasını da diğer karadeliklere verir. Çok iyi bölüm çok
bölümü öyle güzel bitirdiki heran bir fb başlayabilir gibi hissettirdi. umarım peşpeşe bu kadar boş bölümle dinlemişken bize kaliteli bir fb hazırlamıştır ve onun yolunu yapıyordu. başka türlü çokbilmiş arc süper boş olacak.

Bu seride karakter güçleri o anki duruma göre değişir. Mesela Sakazuki yürürken etrafındaki kılıçlar falan erir, ama kimse yanmaz.
%100 katılıyorum. Sakazuki'nin saldırısı ile Kuma'nın bacak gitti sanmıştım, adam bir çıktı karşımıza benden sağlam bacağı var. Beyaz Sakal'ın yüzünü eriten adam Kuma'nın bacağı kaşıdı herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık