Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Sabo ve Yamato Arasındaki Güç Dengesi

Güç Sıralaması?

• Kullanılan toplam oy
    131
Seride koramiral tekleyen 3 kişi var benim hatırladığım bb dofy sabo. Ciddi ciddi sabonun iki koramiral yenmesini amirallerle vs atmasını 5 grosei ve im le tek başına yüzleşip ölmeden kaçabilmesini küçümsemek one piece evreninde bile şirke girebilir 😂
Küçümsemekten daha çok diğerlerini aşan bir işi yok diyorum. Yaptıklarını Yamato ve hatta Zoro yapamaz diyebilir miyiz? Tek tek bakalım.

1. Burges ve Diamente'ye üstün geldi, diğer ikisi de gelir.
2. Batille'yi yendi, diğer ikisi de yener.
3. Ciddi olmayan Köramiral ile savaştı Diğer ikisi de savaşır.
4. Gorosei'den kaçtı, diğer ikisi de kaçardı. Hadi Zoro Gorosei'den kaçamazdı çünkü yolu bulamazdı diyelim, ehehe.
5. Devrim ordusunda önemli bir konuma sahip. Diğerleri de sahip olabilirdi.

Netice olarak Sabo'nun Yamato'dan üstün görülmesi tamamıyla Sabo lehine dayanaksız bir varsayım.

Ace mf de ölmese yaşasaydı ya wanoda kaido öldürürdü yada çokbilmişte groseilere feda edilirdi luffy ya kurtulsun yada p up alsın diye 😂 karakterin daha ilk günden öleceği belliydi muhtemelen 😂

Küçümsemekten daha çok diğerlerini aşan bir işi yok diyorum. Yaptıklarını Yamato ve hatta Zoro yapamaz diyebilir miyiz? Tek tek bakalım.

1. Burges ve Diamente'ye üstün geldi, diğer ikisi de gelir.
2. Batille'yi yendi, diğer ikisi de yener.
3. Ciddi olmayan Köramiral ile savaştı Diğer ikisi de savaşır.
4. Gorosei'den kaçtı, diğer ikisi de kaçardı. Hadi Zoro Gorosei'den kaçamazdı çünkü yolu bulamazdı diyelim, ehehe.
5. Devrim ordusunda önemli bir konuma sahip. Diğerleri de sahip olabilirdi.

Netice olarak Sabo'nun Yamato'dan üstün görülmesi tamamıyla Sabo lehine dayanaksız bir varsayım.
Valla bence zoro ve yamato groseilerden ve imden tek başına kaçamazdı. Bi kere ikisinde de stratejik zeka da yok kaçmaz savaşmaya kalkarlardı tek yerlerdi zoro kaidodan bi nevi tek yedi yamatoya karşıda kaido zoroya saldırdığı zihniyet ve hırsla saldırsa yamatoda yek yerdi. Yamato dövüşünde kaido daha çok çocuğuna aklını başına getirme dayağı atmaya çalışıyor gibiydi. Yamatonun da zorununda şuan ki seviyeleri amirale yakın amiral zorlar seviyedir ama sabo 1 vs 1 de tüm amirallere karşı şansı olan bir güçte ki baskındayken 2 amiral cp0 groseiler im vs vs hepsinin olduğu ortamdan 4 kişi amaçlarına ulaşıp istediklerini yapıp kaçtılar. Bizim tüm tayfa 1 amiral 5 groseiden kaçabilmek için hem devlerden hemde vegapunklardan yardım alıyor. Seride şuan hayatta olanlar içinde güç sıralaması yapsam sabo ilk 10 a kesin girer gibi ama yamato ve zoro giremez şuanki güçleriyle bence. Sabo ilk gösterildiğinde bile ileri seviye silahlanma ustası olarak işlendi içten hasar veren türden silahlanma ki bu yıllar önceydi.üstüne meyve aldı o meyvede ustalaştı belki uyanış bile açmış olucak bir dahaki gösterilmesinde hatta muhtemelen kral hakiside olucak. Bana sorarsan abartılmıl olan karakter net yamato

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık