Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Yok zaten tipinden demiyorum, karakterinden yaptıklarından dolayı korkmamız gerekmiyor mu anlamında söylüyorum.Saf kötü çünkü.Ne yaptı bizi de mi izlerken kandırdı yani ben adama sempati duyuyorum.O zaman bayağı başarılı yapmışlar diyebilirim Sauron'u.

Sizce Sauron'u iyi yansıtmışlar mı?
Dizi sadece LOTR adını kullanan vasat altı bir yapım. Diziyle ilgili sadece görsel olarak iyi şeyler diyebilirim.

Galadrielin saurona yanaşması normal. Bu kadın zamanında evli barklı gimliye, eytli gandalfa, 16lık frodaya da yanaşmıştı. Başka mağdur kişi de sarumandır Denir ki sarumanın saçı sakalı bundan dolayı beyazlamış. Aşkından ormanları yakar olmuş. Gandalf da mesela kendini deliliğe vurmuştur dikkat ederseniz kelebekle kuşla konuşur oldu adam.

Galadrielin saurona yanaşması normal. Bu kadın zamanında evli barklı gimliye, eytli gandalfa, 16lık frodaya da yanaşmıştı. Başka mağdur kişi de sarumandır Denir ki sarumanın saçı sakalı bundan dolayı beyazlamış. Aşkından ormanları yakar olmuş. Gandalf da mesela kendini deliliğe vurmuştur dikkat ederseniz kelebekle kuşla konuşur oldu adam.
Elalemin adamına saçını veren kadından her şeyi beklerim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık