Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gelecek Hakkında Tavsiyeler

durumunuz varsa 40 yaş üstü azmanların lafını dinleyip sigortalı bi işte gençliğinizi yakmayın.hayalinizin peşinden koşun.imkanlarınızı kendiniz yaratın.ve en önemlisi keşkelerde boğmayın kendinizi

durumunuz varsa 40 yaş üstü azmanların lafını dinleyip sigortalı bi işte gençliğinizi yakmayın.hayalinizin peşinden koşun.imkanlarınızı kendiniz yaratın.ve en önemlisi keşkelerde boğmayın kendinizi
TR de hayal bile parayla kurulacak yakında yav. Nasıl hayal peşinde koşsun bu gençlik? :/

Ciddi manada "istediğin işi yap" diyorlar, bazen diyoruz ama onun için bile belli yollardan geçmesi gerekiyor kişilerin.

Ben herşeyi salalı tamamen akışına bırakalı 5-6 sene oluyor. Şuan çalışıyorum ama sıfır istekle, tamamen zaman öldürmece. Pek çok kişi de eminim böyle. Ben kendi açımdan yarın istesem hayatımı değiştirebilirim, buna finansal olarak imkanım var ama bu sefer farklı şeylerle yine uğraşmam gerekecek. Yani tamamen ugraşsız da bu hayat geçmiyor.

Misal ben çok iyi bir yerde mekan açmak istiyorum. (Hayal değil istek)

Fakat açmak istediğim iş konusu hakkında %25-30 civarı iş bilgim var. Bana maliyeti ise 7-8 Milyon civarında tutuyor ( 5M dükkan fiyatı) şimdi bu mekanı kendimi riske edip açsam (Açabilirim) ve batarsam bu sefer gelecekte ki şansı da kaydedebilirim.

Heee risk olmadan bu devirde birşey yapmak elde etmek çok zor orası da ayrı konu. Yani şuan hayatımda herşeyi bırakıp tamamen kendimi yapmak istediğim iş için adasam minimum 2 yılım gider. Ben o iki yılda iyi kötü kendimi idare ederim ama o riske bile giremiyorum...

Hayata dipten, sıfır ile başlayıp birşey başaran insanları da tebrik ederim... :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık