Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Formula 1 2024 Sezonu

Bana bi tık hep önde gitmeye alıştıkları için arkada ne yapacaklarını bilemiyorlar gibi geliyor. Daha 1 tane taktiksel başarı görmedim. :/
Muhtemelen dediğin gibidir. O kısmı geliştirmedikleri sürece arabayı W11 yapmadıkları sürece yine tökezlerler. :oleyo:
Sainz ile Piastri pitinde yine batırdılar. 3.1 saniye süremese belki Sainz önde çıkacak ve Piastri kaosu yaşanmayacaktı...
Piastri'ye de yazık oldu. Kaza anında abime dedim ki "Bak şimdi yarış sonu Sainz 5 saniye ceza alacak ama Hamilton enayisi bu süreye dikkat etmeyeceği için yarışı bir sıra önde bitiremeyecek." Nitekim 0.17 saniyeyle mi ne kaçırmış 5.liği. :oleyo2:

Muhtemelen dediğin gibidir. O kısmı geliştirmedikleri sürece arabayı W11 yapmadıkları sürece yine tökezlerler. :oleyo:

Piastri'ye de yazık oldu. Kaza anında abime dedim ki "Bak şimdi yarış sonu Sainz 5 saniye ceza alacak ama Hamilton enayisi bu süreye dikkat etmeyeceği için yarışı bir sıra önde bitiremeyecek." Nitekim 0.17 saniyeyle mi ne kaçırmış 5.liği. :oleyo2:
Niye yarış sonu? Belli bir sebebi var mı? Çünkü epey önce gerçekleşti o kaza. Normalde hemen açıklarlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık