Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

30'lu yıllardan kalma çizgi romanlar bile var.

Valla neredeyse her sitede reklam var o yüzden okuması biraz zor.
Bütün sayfalar seçeneğini seçince daha iyi en azından. Tek seferde bütün bölümü okuyorsun. Sayfa sayfa geçmediğin için reklam fırlamıyor böyle.

Site baya hoş ama. Zamanında ilgim vardı. House of M - Secret Wars - Civil War - İllumunati gibi bazı hikayeleri Türkçe olarak bulup okumuştum. Okuma sıralarını bulabileceğim bir liste rehber bulsam çok daha iyi olacak ama. House Of M sonrası ve öncesinde hangilerini okumam gerektiği gibi.

İşyerinde zaman geçsin diye okuyacağımdan işyeri bilgisayarına yüklemek istemedim. :D

Son düzenleme:
Site baya hoş ama. Zamanında ilgim vardı. House of M - Secret Wars - Civil War - İllumunati gibi bazı hikayeleri Türkçe olarak bulup okumuştum. Okuma sıralarını bulabileceğim bir liste rehber bulsam çok daha iyi olacak ama. House Of M sonrası ve öncesinde hangilerini okumam gerektiği gibi.
İnternete ''... comic reading order'' yazınca çıkıyor genelde.

telefonuna Tachiyomi adlı uygulamayı indir oradan hem manga hem çizgi roman okursun doğru kaynakları seçerek
Bakacağım ona da. Yolda falan okurum eğer marvel serileri de varsa. Teşekkürler.

İnternete ''... comic reading order'' yazınca çıkıyor genelde.
Evet anında çıktı okuma sırası böyle yazınca. Bakıyorum sitede baya hoşuma gitti. Galiba her seri var.

Çizgi roman geeki olup çıkarım ben buradan. :D

Bütün sayfalar seçeneğini seçince daha iyi en azından. Tek seferde bütün bölümü okuyorsun. Sayfa sayfa geçmediğin için reklam fırlamıyor böyle.

İşyerinde zaman geçsin diye okuyacağımdan işyeri bilgisayarına yüklemek istemedim. :D
Telefondan okumak istersen brave yükle kendi içinde reklam engelleyici var.Onun dışında ru sitesinden de okuyabilirsin aksi halde.Türkçe için benim bulduğum bir arşiv vardı ordan okuyabilirsin konusu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık