Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Eurovision Şarkı Yarışması

İkinci Yarıda Hangi 10 Ülke Finale Çıkacak?

• Malta: Sarah Bonnici - Loop

• Arnavutluk: Besa - Titan

• Yunanistan: Marina Satti - Zari

• İsviçre: Nemo - The Code

• Çekya: Aiko - Pedestal

• Avusturya: Kaleen - We Will Rave

• Danimarka: Saba - Sand

• Ermenistan: Ladaniva - Jako

• San Marino: Megara - 11:11

• Gürcistan: Nutsa Buzaladze - Firefighter

• Belçika: Mustii - Before The Party's Over

• Estonya: 5miinust&Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

• Norveç: Gåte - Ulveham

• Hollanda: Joost Klein - Europapa

• Diğer (Seçiniz: Letonya: Dons - Hollow veya İsrail: Eden Golan - Hurricane)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Polonyalı kıza ve Avusturalyaya üzüldüm. Ben bi daha izlemek istiyordum o didgeridoo çalan abiyi.Bence Slovenya ve Sırbistanın şarkıları kötü.Acaba diyorum Hırvatistan bu kadar iddialıyken balkanları dolduralım mı dediler.

2.yari final sonucumu buna göre yapıyorum.

Son düzenleme:
Polonyalı kıza ve Avusturalyaya üzüldüm. Ben bi daha izlemek istiyordum o didgeridoo çalan abiyi.Bence Slovenya ve Sırbistanın şarkıları kötü.Acaba diyorum Hırvatistan bu kadar iddialıyken balkanları dolduralım mı dediler.

Maalesef bir konuda aynı fikirde değilim. O da Avustralya. Evet, şarkısı fena değil ama elenmeyi hak etti. Grubu 2019 yılındaki ulusal finaldeki 2000 and Whatever şarkılarının performanslarından beri biliyorum ve o performansı yapan ile bu arasında dağlar fark var. Bayağı detone oldu, sonda sesi üstlere çıkmadı. Çıkması şaşırtırdı.

Polonya'ya da şaşırmadım. Sahnesi iyi görünüyor olsa da sirk gösterisi şarkıya uymamış. Birkaç sayfa önce başka bir yerde satranç temalı bir performansını paylaştım. Eğer görürsen eleştiriler tam da bu farktan geliyor. Bir diğer etken, en büyük etken Ukrayna ve Hırvatistan arasında yarışmasıydı. İki birincilik adayı arasında ezildi. Bu matematik geçmiş yıllarda da oldu.

Slovenya ve Sırbistan konusuna gelirsek Slovenya son kısmındaki sesinden puan aldı. Sosyal medyaya baktığımda Türk fan kesimi bile bayağı destekledi. Şarkı bana da hitap etmiyor o ayrı ve sahnesini de beğenmemiştim. Ucundan geçmiş olabilir.

Sırbistan konusunda ben şarkıyı seviyorum ama canlısı kötüydü. Başta arada kaynar diye düşünmüştüm ama aslında Kıbrıs ve Litvanya arasında kaynayamazdı. 2021 Bulgaristan gibi olduğu için kalması bekleniyordu. Zaten Hırvatistan'dan 12 veya 10 puan almıştır. Portekiz ve Slovenya lirik sevdiği için yüksek, ayrıca kız popülerlikten de dünyanın geri kalanından puan almıştır.

Ankete gelirsek bir tanesinde yanılma ihtimalin olabilir ama akşama daha net belli olur.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık